«Це ще той ловелас!»: захисник Полісся назвав найбільшого звабника академії Динамо

Переглядів 3550
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
«Це ще той ловелас!»: захисник Полісся назвав найбільшого звабника академії Динамо
Денис Костишин. Фото: Google
Захисник житомирського Полісся Сергій Чоботенко, який зростав у академії Динамо, розповів, хто його познайомив з майбутньою дружиною та назвав найбільшого ловеласа серед одноклубників по київській команді.

Сергій Чоботенко розповів, що з майбутньою дружиною його познайомив Денис Костишин і саме свого товариша по молодіжній команді Динамо він назвав найбільшим поціновувачем жіночої краси з-поміж свого покоління у київському клубі. 

«З Кариною ми познайомилися у спільній компанії. Це було у якомусь ресторані. Нас познайомив Костишин.

Це ще той ловелас! Міг приходити із новою дівчиною на кожну зустріч. Він сказав мені: «Давай я тебе познайомлю». А в мене тоді на думці був лише футбол. Ну, познайомилися, і пішло-поїхало. Ми зустрічалися п’ять років, після цього я зробив пропозицію», –  розповів Чоботенко в ексклюзивному інтерв'ю «Українському футболу».

  • На зимову перерву Полісся пішло, маючи в активі 32 очки, які дозволяють житомирянам займати третю сходинку у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Першим поєдинком у новому році для житомирян має стати виїзна гра проти львівського Руха. Базова дата – 24 лютого.
  • У поточному сезоні Сергій Чоботенко зіграв у футболці житомирського клубу 18 поєдинків у всіх офіційних турнірах: одна результативна предача.
  • Transfermarkt оцінює 28-річного центрального захисника у 800 тисяч євро.