«Це воротар середнього рівня»: Медін виніс вирок основному голкіперу Дніпра-1

Переглядів 2967
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Це воротар середнього рівня»: Медін виніс вирок основному голкіперу Дніпра-1
Макс Валеф. Фото: ФК Дніпро-1
Багаторічний воротар Дніпра та тренер воротарів Дніпра-1 Микола Медін оцінив виступи Макса Валефа за Дніпро-1. На його думку, дніпрянам варто посилювати воротарську позицію.

Колишній воротар Дніпра Медін в ексклюзивному інтерв'ю для FanDay.net зазначив, що Валеф не підходить лідеру УПЛ для того, щоб досягати високих цілей.

«Я сказав би, що Макс Валеф – це воротар середнього рівня. Якщо СК Дніпро-1 ставить перед собою високі завдання, воротар у клубу має бути вищого класу. Так, у нього повний порядок із технікою гри ногами, але з грою на виходах є проблеми».

Також Медін вважає, що у воротах Дніпра-1 повинен грати українець. Він порадив дніпрянам виховувати нових голкіперів або шукати в інших українських клубах.

«Як на мене, у СК Дніпро-1 має грати воротар з українським паспортом. Для цього потрібно або виховувати свого воротаря, або шукати голкіпера в інших українських клубах», — заявив Медін в інтерв’ю для Fanday.net.

У цьому сезоні Валеф відіграв 19 матчів у цьому сезоні за Дніпро-1. Голкіпер провів вісім матчів на нуль. Transfermarkt оцінює гравця в 400 тисяч євро. Контракт з українським клубом у Валефа чинний до кінця червня 2024 року.