«Цей матч мав найбільший рейтинг чемпіонату України»: Циганик назвав найпопулярніший матч в історії УПЛ

Переглядів 4270
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Цей матч мав найбільший рейтинг чемпіонату України»: Циганик назвав найпопулярніший матч в історії УПЛ
Дніпро - Металіст. Фото: Google
Поєдинок 12-го туру Української Прем'єр-ліги сезону 2013/2014 між Дніпром та Металістом безперечно увійшов до історії елітного дивізіону країни.

Шостого жовтня 2013 року на «Дніпро-Арені» Дніпро Хуанде Рамоса приймав Металіст Мирона Маркевича. Перший тайм залишився за господарями – на голи Віталія Мандзюка та Романа Зозулі харків'яни відповіли лише влучним ударом Едмара.

Друга половина зустрічі обіцяла бути не менш спекотною, але того дня зустріч дограно не було. Після перерви на стадіоні Дніпра згасло світло. Головний арбітр Анатолій Жабченко повів команди з поля, а потім і зовсім переніс гру.

Журналіст Циганик згадав усі перипетії в матчі та зазначив дуже цікаву деталь. Як виявилося, це був найпопулярніший матч УПЛ.

«Той матч, який не дограли через світло. Боюся помилитись, але рейтинг першого тайму цього матчу, який зіграли, був найвищим рейтингом футбольної трансляції чемпіонату України. З усіма Динамо, Шахтарями і т.д.», – заявив ведучий в ефірі YouTube-каналу «ПРЯМА ЧЕРВОНА».

Нагадаємо, що за підсумками того чемпіонату Дніпро посів історичне друге місце, а харків'яни розташувалися на третій сходинці.