«Тренер мав спокій, він передався хлопцям»: Красніков прокоментував надважливу перемогу Дніпра-1 проти Шахтаря

Переглядів 1740
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Тренер мав спокій, він передався хлопцям»: Красніков прокоментував надважливу перемогу Дніпра-1 проти Шахтаря
Євген Красніков. Фото: Google.
Спортивний директор Дніпра-1 Євген Красніков розповів, за рахунок чого Дніпро-1 переміг Шахтар та забезпечив собі гарантоване перше місце до зимової перерви.

Спортивний директор Дніпра-1 Красніков після перемоги над Шахтарем (2:1) у матчі 14 туру УПЛ проаналізував, як команді Кучера вдалося досягнути позитивного результату. Спеціаліст вважає, що тренер дніпрян відіграв у цьому дуже велику роль. 

«Мені здається, рахунок по грі. Шахтар – дуже сильна команда. Підготувалися. Тренер мав спокій, він передався хлопцям. Ми приїхали сюди перемагати Шахтар». Команда йде першому місці. Безперечно, вони мають групу талановитих футболістів. Грати було, звісно, важко. Тим більше перший гол, Мудрик є Мудрик. Жора Судаков сильно грав, позаду Бондар. Але я вважаю, що рахунок за грою», - сказав Красніков.

У цій зустрічі донеччани після голу Михайла Мудрика вели в рахунку, але потім точні удари Олександра Піхальонка та Артема Довбика дозволили дніпрянам здобути вольову вікторію.

Після поєдинку з Шахтарем Дніпро-1 з 35 очками в активі лідирує в чемпіонаті України. Шахтар з 27 балами іде на другій позиції та має ще гру в запасі.