«Чекав його звільнення»: відомий телеведучий відверто висловився про відхід ван Леувена з Шахтаря

Переглядів 915
Артем Жилінський Артем Жилінський
0 голосів
«Чекав його звільнення»: відомий телеведучий відверто висловився про відхід ван Леувена з Шахтаря
Патрік ван Леувен. Фото: ФК Шахтар
Телеведучий Андрій Бєдняков, відомий своєю пристрастю до футбольного клубу Шахтар, поділився своїм скепсисом щодо призначення Патріка ван Леувена і чому він ставився до цього вибору з певною недовірливістю.

Андрій Бєдняков заявив, що знав дещо про ван Леувена, коли той працював ще в академії «гірників». На його думку, це призначення було помилковим, тому до голландця він ставився скептично.

«Я багато чув про Патріка ван Леувена, коли він ще працював у академії, бачив деякі матчі, знаю деякі правила, з якими він прийшов. Я одразу поставився скептично до його призначення».

Телеведучий зазначив, що футболісти не отримували задоволення від співпраці з наставником. Бєдняков очікував на звільнення Патріка ван Леувена.

«Я ніколи не розпитую хлопців на цю тему, але я бачив, що вони не кайфували від тренера. Я бачив емоції футболістів, коли зустрічався з ними після гри - після Йовічевича і після Патріка. І бачив різницю, звичайно. Тому я чекав його звільнення», — розповів Бєдняков пресслужбі Шахтаря.

  • Патрік ван Леувен не допрацював навіть перше коло чемпіонату України і його звільнили. На заміну голландському фахівцю прийшов Маріно Пушич.
  • Шахтар займає четверту сходинку, відстаючи від лідера на шість залікових пунктів, але має дві гри в запасі.
  • В наступному турі «гірники» на умовно домашньому полі зіграє проти Полісся. Поєдинок заплановано на 24 листопада. Початок гри о 19:00.