Четверта перемога поспіль Олександрії: команда Ротаня взяла максимум на старті сезону

Переглядів 296
4 голоси
Матч Олександрія - Колос. Фото: УПЛ
Олександрійці знову здобули вікторію. Після яскравого виграшного поєдинку з Шахтарем Філіппов та компанія взяли три очки в поєдинку проти Колосу.

31 серпня в рамках п’ятого туру УПЛ Олександрія на своєму полі приймала Колос.

Перший тайм виграли олександрійці, завдяки голу Кирила Ковальця на 15 хвилині. У другій половині зустрічі бразилець Джевані збільшив перевагу господарів поля. Та на 76 хвилині 18-річний гравець Колоса Артем Гусол зменшив розрив у рахунку.

Більше голів не було, а тому зустріч завершилася перемогою Олександрії з рахунком 2:1.

Відео голів дивіться тут

УПЛ. П’ятий тур

Олександрія – Колос (Ковалівка) – 2:1

Голи: Ковалець, 15, Джевані, 74 – Гусол, 76.

• Олександрія виграла четверту зустріч з чотирьох можливих. Маючи стопроцентний показник і 12 балів у активі команда Руслана Ротаня впевнено лідирує в чемпіонаті України.
  • Після цього поєдинку Колос з двома очками в активі посідає 15 місце і знаходиться в зоні вильоту.