Чи покинуть Чорноморець взимку Брагару та Салюк? Наставник одеситів Григорчук відповів на питання

Переглядів 968
Артем Жилінський Артем Жилінський
3 голоси
Чи покинуть Чорноморець взимку Брагару та Салюк? Наставник одеситів Григорчук відповів на питання
Максим Брагару. Фото: ФК Чорноморець
Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук поділився своїми думками щодо можливого продажу гравців «моряків» Володимира Салюка та Максима Брагару.

Роман Григорчук вважає, що обом футболістам краще дограти сезон в Чорноморці. Наставник одеситів висловився щодо дій на полі Володимира Салюка.

«Гадаю, що вони у нашій команді ще залишаться. Обом було би доцільно деякий час пограти у Чорноморці, аби продовжувати прогресувати. Якщо ж говорити окремо по кожному з гравців, то почну із Салюка. Думаю про те, як заспокоїти та підтримати гравця. Ви, мабуть, розумієте, що він дуже швидко вийшов на даний рівень і у нього відбувся певний перепад».

Тренер Чорноморця також хоче, щоб Брагару продовжив грати в Чорноморці, адже цей футболіст має потенціал, який ще до кінця не розкритий.

«Що стосується Брагару, то з ним ситуація набагато легша, адже він вже більше часу знаходиться на високому рівні, До того ж, Брагару більш звичний до стресу, уваги та до того, як проти нього діють суперники на полі. 

Тож вважаю, що потенціал цього футболіста далеко не до кінця розкритий, тому буде за краще, якщо він весняну частину нинішнього чемпіонату продовжить у Чорноморці», - сказав Григорчук для UA-Football.

  • Чорноморець посідає восьму сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 22 бали і матч у запасі.
  • Перший матч УПЛ у новому році одесити зіграють у гостях з Оболонню. Базова дата - 24 лютого.
  • В нинішньому сезоні Брагару провів 19 матчів в усіх турнірах та віддав три результативні передачі.
  • У сезоні 23/24 Салюк зіграв за «моряків» 16 поєдинків, не відзначаючись результативними діями.