Чого не вистачає Колосу для успіху на довгій дистанції? Автор голу у ворота Ворскли відверто пояснив

Переглядів 84
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1 голос
Чого не вистачає Колосу для успіху на довгій дистанції? Автор голу у ворота Ворскли відверто пояснив
Фото: ФК Колос
Нападник ковалівського Колоса Денис Безбородько пояснив шестиматчеву безвиграшну серію своєї команди, яка перервалася перемогою над Ворсклою у 25-му турі УПЛ (2:0), низкою факторів.

Денис Безбородько вважає, що у Колоса була тривала чорна смуга, за час якої він та його товариші не могли перемогти шість поєдинків поспіль. Однак минулими вихідними команда Ярослава Вишняка переграла у Полтаві місцеву Ворсклу (2:0) і це має сприяти психологічному подоланню бар’єру невдач, який стався через збіг одразу кількох важливих факторів.

«Десь травми, незіграність, брак фарту. Імена в футбол не грають. Є команди, які не мають багато зіркових гравців і дають результат. Я сподіваюсь, що після Ворскли для Колоса настане біла смуга».

Висловився Безбородько і щодо прийдешньої гри проти Олександрії.

«Скрутне становище все одно змушує тебе викладатися на 300%. Що ми, що Олександрія опинилися в такій ситуації. Буде цікавий футбол. Кожна команда буде грати на перемогу. Нас чекає цікавий поєдинок у Ковалівці», –  розповів Безбородько в інтерв'ю «Українському футболу».

  • Ковалівський Колос після 25-ти турів займає десяте місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги з 28-ма очками в доробку.
  • У неділю, 28 квітня, команда Ярослава Вишняка вдома прийматиме Олександрію. Початок гри о 15:30.