Відставка Вишняка відміняється: Колос обіграв Ворсклу, забивши полтавчанам ювілейний гол у матчах УПЛ

Переглядів 182
Ворскла - Колос. Фото: УПЛ
У матчі 25-го туру Української Прем'єр-ліги полтавська Ворскла приймала вдома ковалівський Колос. Поєдинок між цими командами завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.
  • Ворскла пропустила 400-й домашній гол в УПЛ
  • Безвиграшна серія Ворскли в УПЛ триває п'ять матчів: нічия та чотири поразки.
  • Перервалася безвиграшна серія Колосу, яка тривала шість матчів.
  • Вишняк провів 60-й поєдинок в УПЛ на чолі Колоса, а його підопічні здобули 20-ту перемогу.

Сьогодні, 20 квітня, відбувся поєдинок 25-го туру чемпіонату України між Ворсклою та Колосом. Відзначимо, що цей матч був важливим для наставника гостей Ярослава Вишняка, адже ходили чутки, що в разі невдалого результату сьогодні його буде звільнено.

В середині тайму господарі створили перший момент у грі. Після небезпечного удару Нестеренка у гру вступив голкіпер ковалівців Фесюн.

В кінцівці першої половини Ворскла знову загрожувала воротам Колоса. Цього разу свій шанс втратив Ковталюк, адже воротар гостей впорався з ударом.

Другий тайм розпочався із гола Колоса. Ільїн пасом зі своєї половини поля знайшов Безбородька, який втік від захисників Ворскли та дальнім ударом влучив у кут воріт полтавців.

▶️Переглянути гол Безбородька у ворота Ворскли можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Колос забив другий м'яч в кінцівці матчу. Підопічні Вишняка використали чисельну перевагу у своїй контратаці та Велетень низом закотив м'яч у ворота.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Колоса.

УПЛ, 25-й тур

Ворскла - Колос - 0:2

Голи: Безбородько, 53, Велетень, 87

• Наразі ковалівський клуб займає десяту сходинку турнірної таблиці УПЛ, маючи 28 очок
  • Полтавці йдуть сьомими: 30 залікових пунктів.
  • В наступному турі Колос зіграє проти Олександрії (28.04), а Ворскла поїде в гості до Полісся (29.04).