«Чому б і ні?»: журналіст оцінив перспективи Шовковського стати наступним наставником Динамо

Переглядів 228
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Чому б і ні?»: журналіст оцінив перспективи Шовковського стати наступним наставником Динамо
Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Відомий журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі розповів про можливе підвищення легенди київського Динамо Олександра Шовковського в столичному клубі.

Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» оцінив перспективи Олександра Шовковського стати майбутнім головним тренером Динамо.

«По-перше, він уже працює у тренерській команді київського Динамо, скажімо так. Чи буде він наступним головним тренером? Чому б і ні? У Луческу ще півтора року контракт. Залежно від того, як почуватиметься Містер, тому що ми розуміємо, що вік досить серйозний. Але 1,5 року контракт.

Але чи буде у перспективі Шовковський головним тренером Динамо – мені важко зараз сказати. Я так розумію, що зараз президент Динамо не розглядає будь-кого з потенційних кандидатів на заміну Луческу. На даному етапі триває робота з Луческу, а от коли буде розмова про те, що він не зможе продовжувати роботу, тоді шукатимуть варіанти», — заявив Циганик.

Нагадаємо, Шовковський захищав ворота Динамо з 1994 до 2016 року. Загалом у всіх турнірах за киян 48-річний ексворотар провів 636 матчів.

Раніше він працював асистентом Андрія Шевченка та Олександра Петракова у збірній країни, але наприкінці 2022 року контракт Шовковського з УАФ добіг кінця.