Чорноморець обіграв Колос та обійшов ковалівців у турнірній таблиці: долю матчу вирішив пенальті

Переглядів 678
Чорноморець — Колос. Фото: УПЛ
У матчі 17-го туру Української Прем’єр-ліги одеський Чорноморець зустрічався із ковалівським Колосом. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0.
  • Колос має найкращу оборону в УПЛ, пропустивши лише дев’ять м’ячів.
  • Чорноморець програв чотири матчі поспіль.
  • Колос зазнав 50 поразки в УПЛ.
  • У першому колі Колос обіграв Чорноморець із рахунком 2:0. Голи за ковалівців забили Велетень і Цуріков.
  • Перед стартом цього матчу Колос мав найбільше нічиїх — дев’ять.

Загалом у першому таймі команди не поступалися один одному. Футболісти обох клубів демонстрували рівну гру із мінімумом небезпечних можливостей.

Однак Чорноморець все-таки створив один момент в першій половині гри. Кузик проявив себе і відразу небезпечний момент виник біля воріт Колоса. Штогрін мав усі шанси забити з дальньої штанги, але влучив у сітку із зовнішнього боку.

В першому таймі команди пішли відпочивати за рахунку 0:0.

Знову Штогрін міг забивати в середині другого тайму. Бадібанга знайшов українця, який залишився на дальній штанзі, але той не зміг виконати якісний удар.

Команда Григорчука змогла дотиснути своїх опонентів завдяки пенальті. Фесюн збив з ніг Васильєва, а Путря реалізував одинадцятиметровий.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Чорноморця.

Українська Прем’єр-ліга, 17-й тур

Чорноморець — Колос — 1:0

Голи: Путря, 77 (пен)

• Наступний матч команда Григорчука зіграє вже у лютому проти київської Оболоні.
  • Колос також проведе свій наступний поєдинок в наступному році того ж місяця, але проти рівненського Вереса.
  • Після цієї гри Чорноморець має 22 пункти та йде на восьмій позиції, а Колос з 21 очком знаходиться на дев'ятій сходинці.