Врятував команду і отримав червону: Ворскла і Рух закрили 2023 рік результативною нічиєю

Переглядів 2629
Футболісти Ворскли та Руху. Фото: ФК Ворскла
Ворскла зіграла матч 17-го туру чемпіонату України проти Руху. Поєдинок закінчився бойовою нічиєю із рахунком 1:1, а автор рятівного для полтавської команди голу отримав червону картку.

У неділю, 10 грудня, Ворскла на своєму полі зіграла матч 17-го туру української Прем'єр-ліги проти Руху. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Ця зустріч стала останньою в 2023 році як для підопічних Віктора Скрипника, так і для команди Віталія Пономарьова.

Першим голом у матчі на 24-й хвилині відзначився півзахисник львівського клубу Василь Рунич, якому асистував Євген Пастух.

Вже в кінці зустрічі нападник господарів Руслан Степанюк з передачі Іллі Крупського зумів пробити Дмитра Ледвія та зрівняв рахунок.

А через дві хвилини у складі Ворскли відбулося вилучення, коли другу жовту карту отримав все той же Степанюк.

УПЛ. 17-й тур.

Ворскла – Рух – 1:1

Голи: Степанюк (83') – Рунич (24')

Вилучення: Степанюк (85')

• Після цього матчу Ворскла посідає сьому сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи на своєму рахунку 23 бали.
  • Рух, в свою чергу, йде п'ятим, набравши вже 26 очок.
  • В кінці лютого полтавська команда зіграє проти Зорі у першому матчі після зимової перерви.
  • На львів'ян очікує зустріч з житомирським Поліссям в той же період.