Чорноморець обмінявся голами з Металістом 1925: команди не змогли виявити сильнішого в УПЛ

Переглядів 281
Чорноморець та Металіст 1925 завершили суботню програму 17-го туру УПЛ. Зустріч в Одесі завершилася нульовою нічиєю.

Основні події в зустрічі трапилися в стартові 20 хвилин, коли обидві команди змогли обмінятися голами у воротах суперника.

Даниїл Алефіренко на дев'ятій хвилині вже вивів Чорноморець в лідери, записавши до свого активу два голи у двох весняних матчах. Орендований в Зорі нападник заніс м'яч у порожні ворота Металіста 1925 після пасу Зігі Бадібанга.

Десяти хвилин виявилося достатньо гостям, аби завдати удару у відповідь. На допомогу Металісту 1925 прийшов Бека Вачіберадзе, який обвідним ударом відновив паритет на табло.

Після перерви жодній з команд так і не вдалося змінити ситуацію на власну користь. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат – 1:1.

Чорноморець з 15 очками продовжує балансувати на межі зони вильоту, а «цифрові» з 20 балами йдуть сьомими.