Чорноморець рестартував в УПЛ з перемоги над Вересом: безвиграшна серія рівнян триває

Переглядів 405
Верес – Чорноморець. Фото: НК Верес
Верес в домашньому поєдинку 16-го туру УПЛ поступився Чорноморцю. Поєдинок у Рівному завершився з рахунком 3:1 на користь гостей з Одеси.

Чорноморець завітав до Рівного з метою покращити турнірне становище. Верес сподівався реабілітуватися за змазану кінцівку першого кола.

Рахунок у грі було відкрито на 13-й хвилині матчу. Голом відзначився Зігі Бадібанга. Зимовий новачок Чорноморця Лука Гучек помітив відкривання партнера, який зміг класно позбутися опіки захисників і вразити ворота Богдана Когута.

Верес зміг відігратися у другому таймі. На 60-й хвилині Олександр Маткобожик краще за всіх зорієнтувався у штрафному майданчику Чорноморця після подачі з кутового і ударом на добиванні розстріляв ворота в дебютному матчі у складі Веоеса.

Вирішальний гол на свій рахунок записав Данило Алефіренко на 76-й хвилині матчу. Нападник, для якого це була перша гра у складі Чорноморця, також вразив ворота суперника після подачі з кутового.

Крапку в грі поставив гол Олександра Гладкого. Досвідчений форвард реалізував пенальті на 90+3-й хвилині матчу, для якого цей м'яч став першим з за два роки.

Чорноморець завдяки перемозі над Вересом піднявся в зону перехідних матчів, маючи 14 очок. Верес з 17 балами в активи йде десятим.