Чорноморець втратив вольову перемогу над Рухом: одесити другий матч поспіль закінчували в меншості

Переглядів 823
Чорноморець та Рух зустрічалися в очному поєдинку в рамках 14 туру УПЛ, який відбувся в Одесі.Команди влаштували гольову перестрілку.

Початок матчу виглядав для Руху доволі оптимістичним. Гостям вдалося організувати швидкий гол, автором якого став Пастух. До перерви захисник Руху Дідик ефектно зрізав м'яч у власні ворота. Команди пішли на перерву за рахунку 1:1.

На старті другої 45-хвилинки Чорноморець вийшов вперед. Сич намагався винести м'яч з штрафного майданчика, однак після рикошету від Бадібанги той примудрився залетіти у ворота гостей.

На 69-й хвилині Чорноморець залишився вдесятьох. Після подачі з кутового Сапуга пробивав по воротах, а Гучек підстрахував Варакуту. Арбітр розцінив цей епізод як гру рукою. Господарі сподівалися на допомогу VAR, але після перевірки рішення залишилося в силі. До позначки підійшов Таллес, який зробив рахунок 2:2.

Ближче до фінального свистка Рух спромігся організувати третій гол. М'яч після удару Плюмана влучив у Хадіду, а після мінімального рикошету він опинився у воротах Варакути.

Фінальний свисток зафіксував вольову перемогу Руху з рахунком 3:2.

УПЛ. 14 тур

Чорноморець – Рух 2:3

Голи: Дідик, 29 (автогол), Бадібанга, 58 – Пастух, 9, Таллес, 72 (з пенальті), Плюман, 87