Чорноморець з розгромом повернувся на переможний шлях: команда Григорчука піднялася у зону Ліги чемпіонів

Переглядів 563
Чорноморець – Минай. Фото: ФК Чорноморець
У матчі 11-го туру чемпіонату України Чорноморець зустрічався з Минаєм. Підопічні Романа Григорчука святкували перемогу над командою Володимира Шарана (3:0).
  • Безпрограшна домашня серія Чорноморця триває в УПЛ п'ять ігор: чотири перемоги та нічия;
  • 160-й матч Романа Григорчука біля керма різних клубів УПЛ;
  • Минай – єдина команда нинішнього сезону УПЛ, яка ще не перемагала: чотири нічиї та сім поразок.

У суботу, 21 жовтня, одеський Чорноморець Романа Григорчука приймав закарпатський Минай Володимира Шарана в рамках 11-го туру чемпіонату України.

Рахунок в матчі було відкрито на 19-й хвилині гри. Зігі Бадібанга та Самсон Ієде зіграли в стінку з виходом останнього до правого флангу штрафного майданчику, звідки була виконана прострільна передача на ближню стійку, де Андрій Шторін п'ятою влучно відправив м'яч у сітку.

Голи матчу Чорноморець  – Минай

На 68-й хвилині після подачі Бадібанги з правого флангу точного удару головою у дальній кут воріт Олександри Бандури завдав Штогрін, оформивши дубль у цій грі.

Під час третього голу Штогрін вже асистував, віддавши передачу на Ореста Кузика, який без проблем переграв голкіпера Миная, встановивши остаточний рахунок в грі.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Володимира Новохатного зафіксував розгромну перемогу «моряків» в Одесі на стадіоні «Чорноморець».

Чемпіонат України. 11-й тур

Чорноморець  – Минай – 3:0 (1:0)

Голи: Штогрін, 19, 68, Кузик, 81.

• Чорноморець після цієї перемоги вийшов на друге місце в турнірній таблиці УПЛ, випередивши Полісся, яке має ще гру в запасі.
  • Минай після чергової поразки перебуває на самому дні таблиці, маючи чотири залікові пункти після 11 зіграних матчів.
  • Наступний свій матч в рамках УПЛ одесити проведуть з Шахтарем (28.10), водночас закарпатці зустрінуться з Вересом (29.10).