Чорноморець зіпсував свято ЛНЗ: команда Григорчука обіграла черкаський клуб у їх дебютному матчі в еліті

Переглядів 2742
ЛНЗ - Чорноморець. Фото: УПЛ
У першому турі української Прем'єр-ліги новачок черкаський ЛНЗ грав проти одеського Чорноморця. Команда Романа Григорчука здолала дебютантів елітного дивізіону із рахунком 2:0.

Перший небезпечний момент відбувся на 12-й хвилині. Кузик протягнув м'яч по центру майже до штрафного майданчика, відпасував праворуч на Самсона, але нігерійський нападник не був готовий до такого перебігу подій.

ЛНЗ одразу відповів, але не зумів відзначитися. Бойко після передачі з центру поля отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, закрив його корпусом від Шпорна, наблизився до воріт та пробив - м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

Повів у рахунку Чорноморець в кінцівці першого тайму. На 40-й хвилині Бойчук виграв боротьбу у Наумця та замкнув навісну передачу на дальню штангу від Кузика.

Команди пішли відпочивати за рахунку 1:0 на користь одеситів.

У середині другого тайму Чорноморець подвоїв свою перевагу. Бойчук з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик, закинув м'яч у центр на Шпорна. Легіонер точно пробив головою.

Чорноморець створив два напівмоменти протягом 80-й хвилини. Завдати акцентованого удару по воротах одесити не змогли.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «моряків» із рахунком 2:0.

Переглянути голи Чорноморця у цьому матчі можна в телеграм-каналі FanDay

• До цього матчу Чорноморець та ЛНЗ зустрічалися у товариській грі та зіграли в нічию 0:0.
  • Наступний матч команда Григорчука проведе 6 серпня проти Колоса у другому турі УПЛ.