Чорноморець більше не останній: одесити в лобовому та напруженому матчі аутсайдерів обіграли ФК Львів

Переглядів 1093
ФК Чорноморець - ФК Львів. Фото: Упл
У матчі 13-го туру Української Прем'єр-ліги Чорноморець приймав ФК Львів. Команди із нижньої частини турнірної таблиці грали матч за шість очок. У поєдинку переміг одеський клуб з рахунком 2:0.

Чорноморець Григорчука посідав останнє місце перед початком 13 туру УПЛ. В останньому турі одесити нарешті здобули довгоочікувані три пункти, Обігравши Минай. Суперником «моряків» був клуб із західної України ФК Львів.

У львів'ян справи йшли не набагато краще, адже вони випереджали Чорноморець лише на три позиції в таблиці. «Леви» також перемогли в останньому матчі, обігравши в дербі ФК Рух. Тому поєдинок обіцяв бути напруженим.

Перший тайм не був багатим на гольові моменти. Команди обережно стартували у матчі, приглядаючись один до одного. Моментів було не багато, адже головним завданням команд було не пропустити. Тому легко можна пояснити брак гостроти в атаках обох колективів.

За першу половину гри команди на двох нанесли лише один удар в площину воріт, з яким впорався голкіпер одеситів. Підопічні Григорчука більше володіли м'ячем, але цю перевагу було складно втілити в гольовий момент через міцну оборону львів'ян.

Перший тайм закінчився нульовою нічиєю.

Друга половина гри розпочалася так, як закінчувалася перша. Команди обережно чекали на помилку своїх суперників, щоб реалізувати свій, можливо, єдиний момент у грі.

На 67-й хвилині першим помилився ФК Львів. Центральний захисник Чорноморця Єрмаков після передачі Кравченка відкрив рахунок у цьому матчі. Одесити повели у рахунку і тепер їх головним завданням було втримати такий необхідний результат.

У другому таймі тренери обох колективів активно використовували заміни. Кожен з наставників походу гри випустив трьох футболістів до 70-ї хвилини, намагаючись досягнутися кадровими змінами прийнятний результат.

На 80-й хвилині гри одесити збільшили свою перевагу. Гравець Чорноморця Войтиховський зробив рахунок 2:0 на користь «моряків». Варто зазначити, що цей футболіст з'явився на полі по ходу гри.

Фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Григорчука з рахунком 2:0.

Таким чином Чорноморець після 13 турів УПЛ має дев'ять очок та піднявся на 13 позицію, а ФК Львів залишився з дев'ятьма очками та опустився на 14 сходинку.