«Цю проблему ще не вирішили»: тренер Вереса назвав причину фіаско в матчі з ЛНЗ

Переглядів 751
0 голосів
Виконувач обов'язків головного тренера Вереса Олег Шандрук підбив підсумки матчу 24 туру УПЛ проти ЛНЗ (0:1), який вчора проходив в Черкасах.

ЛНЗ святкував мінімальну перемогу над Вересом в домашньому поєдинку 24 туру УПЛ.

Шандрук після матчу пояснив, чому Вересу не вдалося відігратися після пропущеного голу.

«ЛНЗ – доволі якісна команда щодо оборони. Ми розуміли, що десь гра буде якраз, скажімо так, більш суха. На жаль, ми пропустили першими, десь навіть втратили контроль над грою після пропущеного голу. ЛНЗ мав ще можливість забити. Вже пізніше ми трішки прийшли в себе.

Вкотре хочу відзначити, що після 15-хвилинних пауз перерви або тривог у нас є проблемки з поверненням у гру. Поки що, на жаль, ми цю проблему ще не вирішили», – наводить слова Шандрука сайт Вереса.

• Верес провів 23 матчі, набрав 19 очок та посідає 19 сходинку в турнірній таблиці УПЛ.
  • 21 квітня Верес зіграє наступний матч в УПЛ проти Дніпра-1 (13:00).