Де дивитися матчі УПЛ сезону 2024/25? Вацко повідомив, що в чемпіонаті України може з’явитися новий транслятор

Переглядів 750
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
Де дивитися матчі УПЛ сезону 2024/25? Вацко повідомив, що в чемпіонаті України може з’явитися новий транслятор
Колаж: «Український футбол»
Коментатор та журналіст Віктор Вацко висловився щодо перегляду матчів української Прем'єр-ліги сезону 2024/25, назвавши ім'я ймовірного нового транслятора.

У суботу, 3 серпня, має розпочатися новий сезон української Прем'єр-ліги 2024/25. Стартує чемпіонат поєдинком рівненського Вереса з львівськими Карпатами, після чого того ж дня Кривбас прийматиме одеський Чорноморець.

Журналіст Віктор Вацко розповів, що в наступній кампанії матчі УПЛ може показувати новий транслятор.

«Знаю, що наразі УПЛ знаходиться у переговорному процесі з MEGOGO. Вони можуть з нового сезону додатися до переліку платформ, які транслюють UPL.TV».

Також Вацко розповів, які клуби можуть увійти до телепулу з наступного сезону.

«Мені відомо, що Зоря приєднується до телепулу. І, наскільки я розумію, Динамо також готове долучитися. Я б говорив про це обережно, однак люди, які ведуть переговори, налаштовані оптимістично», – сказав журналіст на ютуб-каналі «Вацко Live».

  • У минулій кампанії матчі більшість клубів (13/16) увійшла до телепулу, а їхні матчі транслювалися на низці ОТТ-платформ і кабельних мережах в рамках UPL.TV.
  • Водночас три команди (Зоря, Динамо та Дніпро-1) продовжували показувати свої поєдинки на ютуб-каналі FootballHub, телеканалах 2+2 та УНІАН.