«Де Дзербі був дуже вимогливим»: екс-медійниця Шахтаря – про специфіку роботи з італійцем

Переглядів 155
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
1 голос
«Де Дзербі був дуже вимогливим»: екс-медійниця Шахтаря – про специфіку роботи з італійцем
Роберто Де Дзербі. Фото: Шахтар
Журналістка Юлія Палько поділилася своїм досвідом роботи разом з екс-головним тренером Шахтаря Роберто Де Дзербі.

Юлія Палько до кінця минулого року була ведучою клубного YouTube-каналу Шахтаря і створювала медіа-контент для «гірників». У січні вона змінила український клуб на польський Лех.

Ведуча під час своєї роботи в Шахтарі встигла майже рік працювати з Роберто Де Дзербі. Палько поділилася спогадами про цей період, згадавши цікаві заборони.

«В Де Дзербі було чимало вимог до роботи клубної медіа служби. Наприклад, він не дозволяв публікувати сторіс із тренувань зі звуком». 

Усілякі обмеження для прес-служби, яких було багато, пояснювалися дуже просто - італійська преса любить із дрібниці розкручувати резонанс.

«Дійсно, було багато обмежень. Навіть кількість людей, які поїдуть на тренувальний збір. Говорив, що не хоче, щоб там було багато людей, бо це йому заважає.

А щодо обмежень в Instagram, то я вважаю, що це правильно. Це все не тому, що де Дзербі щось було неприємно. А через специфіку роботи італійських ЗМІ. Вони беруть фото, починають розкручувати якусь тему і створюють резонанс». 

Палько зізналася, що у неї залишилися тільки найкращі спогади після роботи з Де Дзербі.

«Роберто дуже класний професіонал, чесна і порядна людина. Я розумію для чого він усе це робив. У нього була повна концентрація на тренувальному процесі і в роботу він занурювався на всі 100%. У мене про цього тренера тільки найкращі спогади», – сказала Палько в інтерв'ю Tribuna.

Де Дзербі тренував Шахтар минулого сезону. За неповний рік в Україні він зміг виграти Суперкубок України. У липні 2022 року 43-річний італієць через війну в Україні розірвав контракт із «гірниками». Наразі італієць успішно працює в Брайтоні, який вперше в історії вивів у єврокубки.