Воротар Колоса Волинець відзначився курйозним автоголом: Динамо завдяки цьому виграло перший тайм

Переглядів 49311
Євген Волинець. Фото: Google
Голкіпер ковалівського Колоса Євген Волинець у матчі 28 туру Прем'єр-ліги України проти київського Динамо забив м'яч у свої ворота. Так столична команда вийшла вперед.

24 травня в рамках 28 туру УПЛ зустрічаються між собою ковалівський Колос та київське Динамо.

Початок матчу був відкладений через повітряну тривогу. Команди розпочали зустріч пізніше запланованих 13:00.

Кияни вийшли вперед на дев'ятій хвилині поєдинку. Нападник киян Кахім Перріс запресингував воротаря ковалівців Євгена Волинця, який в підсумку в курйозному стилі відправив м'яч у свої ворота.

Перрісу вдалося змусити Волинця помилитися та відправити м'яч у свої ворота:

У підсумку динамівці виграли перший тайм з рахунком 1:0.

Зазначимо, що в старті Динамо вперше після відновлення від травми грає воротар Георгій Бущан. Також в заявку на поєдинок потрапив Микола Шапаренко, який відновився від серйозного пошкодження.