Колос виграв у Вереса, завдяки курйозному автоголу: відео епізоду, яке змусить сміятися

Переглядів 3415
Матч Верес - Колос. Фото: УПЛ
Український футбол прекрасний тим, що в ньому є маса кумедних ситуацій. Була така і в матчі між Вересом та Колосом. Ковалівці забили переможний м'яч після курйозного автоголу у виконанні Дениса Балана.

Восьмого травня в рамках 25 туру Прем'єр-ліги України Верес приймав на своєму полі Колос.

Вже на восьмій хвилині зустрічі ковалівці вийшли вперед після того, як Денис Балан відзначився автоголом. У підсумку Колос виграв перший тайм. У другій половині поєдинку Вересу відігратися не вдалося. Таким чином, ковалівська команда втримала переможний результат 1:0.

На автогол Дениса Балана пропонуємо окремо звернути увагу. Епізод із забитим у свої ворота м'ячем вийшов у чомусь курйозним. 29-річний захисник рівненської команди відправляв м'яч після прострілу гравця Колоса і на відео складається враження, що Балан по своїх воротах пробив так, наче вони чужі.

УПЛ. 25 тур

Верес - Колос - 0:1

Гол: Балан, 8 (автогол).

Слід зазначити, що Колос перервав триматчеву серію з поразок.

Після цієї зустрічі Верес із 24 очками в активі посідає 13 місце в турнірній таблиці УПЛ. Колос із 33 балами розташовується на шостій позиції.