Минай виграв у Ворскли: закарпатці продовжують радувати, полтавська команда третій матч поспіль не знає смаку перемог

Переглядів 18699
Матч Минай - Ворскла. Фото: УПЛ
Закарпатський Минай на своєму полі з рахунком 2:0 виграв у полтавської Ворскли. Підопічні Володимира Шарана відзначалися голами в додатковий час обох таймів.

Восьмого травня в рамках 25 туру Української Прем'єр-ліги Минай на своєму полі приймав Ворсклу.

Перед самою перервою на 45+1 хвилині Сергій Петько вивів закарпатців вперед у цій зустрічі. У другій половині поєдинку знову був гол у компенсований час. Вже на 90+4 хвилині Єгор Твердохліб забив другий м'яч Миная у цій зустрічі.

У підсумку команда Володимира Шарана переграла підопічних Віктор Скрипника з рахунком 2:0.

УПЛ. 25 тур

Минай - Ворскла - 2:0 (1:0)

Гол: Петько, 45+1, Твердохліб, 90+4.

Відзначимо, що Ворскла після триматчевої переможної серії три матчі поспіль не виграє (нічия та дві поразки).

Стосовно Миная слід зазначити, що закарпатці, починаючи з восьмого квітня, мають гідну шестиматчеву серію. Минай програв Динамо (0:2) та Шахтарю (0:1), але виграв у Кривбаса (1:0) та Ворскли (2:0) та два матчі зіграв унічию 1:1.

Після цього поєдинку Минай з 26 очками в активі посідає 12 місце в турнірній таблиці УПЛ. Ворскла з 30 балами розташовується на восьмій позиції.