Дебют сина легенди, дубль, розгром і перша перемога у 2024 році: Динамо Шовковського рознесло Пахтакор Шацьких

Переглядів 23904
15 голосів
Максим Шацьких та Олександр Шовковський. Фото: ФК Динамо
Динамо провело товариський матч проти Пахтакора Максима Шацьких. Команда Олександра Шовковського не залишила шансів узбецькій команді та розгромила її із рахунком 5:1.

У вівторок, 30 січня, Динамо у Туреччині провело контрольний поєдинок проти Пахтакора в рамках підготовки до рестарту сезону в УПЛ. Кияни здобули впевнену перемогу із рахунком 5:1.

Команда Олександра Шовковського одразу взялася за справу та вже у першому таймі забила у ворота узбецького клубу три м'ячі.

Дублем відзначився нападник Владислав Ванат, один з голів забивши ударом з пенальті, а інший з гри.

Підопічні ексфорварда і колишнього тренера Динамо Максима Шацьких відквитали один м'яч зусиллями Умара Адхамзода. Однак Беніто в кінці тайму відновив перевагу киян у два голи.

А вже на початку другої половини поєдинку півзахисник Антон Царенко довів рахунок до разгромного, забивший четвертий м'яч біло-синіх.

В кінці зустрічі опорник Володимир Бражко вписав і своє ім'я у протокол матчу, відзначившись ще одним голом за киян.

Товариський матч.

Динамо – Пахтакор – 5:1

Голи: Ванат (пенальті – 12', 35'), Беніто (44'), Царенко (47'), Бражко (82') – Адхамзода (41')

• Відзначимо, що у стартовому складі киян вийшов 18-річний правий захисник Олексій Гусєв, який є сином легенди клубу і помічника головного тренера Олега Гусєва.
  • До цього Динамо програло два товариські матчі проти Баллкані (0:2) та Легії (1:3).
  • Далі підопічним Шовковського треба буде зіграти з Левскі, Лієпаєю, Шкендією, РФС, тбіліським Динамо та Шерифом.
  • В турнірній таблиці УПЛ біло-сині йдуть п'ятими, маючи 28 очок та три матчі у запасі.
  • В кінці лютого Динамо на виїзді зустрінеться з Металістом 1925 у 18-му турі Прем'єр-ліги.
  • Шацьких виступав у складі киян з 1999-го по 2009 роки: 328 матчів, 141 гол та 17 трофеїв.
  • Зі 124-ма м'ячами він є найкращим бомбардиром в історії УПЛ.