Дебют Скрипника та луганці проти колишньої команди Коноплянки: як зіграли Зоря та Металіст 1925

Переглядів 581
ВІктор Скрипник. Фото: Google
В рамках підготовки до другого кола чемпіонату України луганська Зоря та харківський Металіст 1925 провели спаринги з польською Краковією та австрійським Вольфсбергом.

Сьогодні, 26 січня, о 16:30 розпочала свій матч луганська Зоря, у суперниках якої була екскоманда Євгена Коноплянки Краковія, що йде 13-ю в найвищому дивізіоні Польщі.

Українській команді не вдалося забити м’яч та здобути позитивний результат у цій грі. Луганці пропустили двічі, але не зуміли відповісти жодного разу.

Товариський поєдинок

Зоря – Краковія – 0:2

Голи:  Ракоці, 41, Макух, 75

Через пів години Віктор Скрипник дебютував на чолі Металіста 1925 у спарингу із Вольфсбергом, який йде сьомим в австрійському чемпіонаті.

Українська команда мінімально поступилася в першому таймі, пропустивши гол у роздягальню. По перерві ситуація на полі не змінилася, адже австрійці забили ще двічі. Поєдинок закінчився із рахунком 3:0 на користь Вольфсберга, а Скрипник поступився в першому ж матчі, як головний тренер харків’ян.

Металіст 1925 – Вольфсберг – 1:3

Голи: Яшич, 42, Балло, 50, Забітцер, 73

• Зоря завершила першу половину сезону в українській Прем’єр-лізі на дуже незвичному для себе місці в турнірній таблиці – 14-му.
  • Після першої половини сезону Металіст 1925 із 15 очками в активі посідає 12 місце.