Товариські матчі клубів УПЛ: як зіграли Верес та Рух проти македонців та словенців

Переглядів 2703
Футболісти Вереса. Фото: ФК Верес
В рамках підготовки до другого кола чемпіонату України львівський Рух та рівненський Верес провели товариські поєдинки з словенським Домжале та північномакедонською Брерою.

Сьогодні, 26 січня, о 15:00 Верес зустрічався із Брерою, яка виступає у вищому дивізіоні північномакедонського чемпіонату.

Загалом українська команда домінувала протягом усього поєдинку. Вже в перші пів години гри червоно-чорні мали подвійну перевагу, але наприкінці першого тайму пропустили. В другій половині гри ситуація суттєво не змінилася, адже команди обмінялися голами і Верес переміг із рахунком 3:2.

Товариський поєдинок

Верес – Брера – 3:2

Голи: Гайдучик, 5, Годя, 27, Шарай, 61

А о 16:00 львівський Рух розпочав свій спаринг із словенським Домжале, яке виступає у вищому дивізіоні Словенії та знаходиться в середині таблиці.

Українська команда повела в середині тайму, але не втримала свої ворота «сухими» і пропустила ще до перерви. Рух знову вийшов уперед, але два м’ячі у відповідь змусили жовто-чорних відіграватися. Однак їм це не вдалося і Домжале перемогло із рахунком 3:2.

Рух – Домжале – 2:3

Голи: Плюмейн, 22, 56 – Ступаревич, 31, 75, Крупич, 58

• Верес зіграв 16 поєдинків, набрав 12 очок і посідає 15 місце в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Після першої половини сезону Рух із 26 очками в активі іде на шостому місці в турнірній таблиці УПЛ.