Дебютні голи Кевіна допомогли Шахтарю перемогти Колос: «гірники» очолили турнірну таблицю УПЛ

Переглядів 509
Шахтар - Колос. Фото: УПЛ
У матчі 20-го туру Української Прем'єр-ліги донецький Шахтар номінально вдома приймав ковалівський Колос. Поєдинок між цими командами завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Сьогодні, 8 березня, відбувся черговий матч 20-го туру чемпіонату України між Шахтарем та Колосом. Команда Маріно Пушича вдало розпочала другу частину УПЛ, здобувши дві перемоги, а підопічні Ярослава Вишняка обіграли Верес, але програли Руху.

Неочікувано, але в дебюті гри гості повели в рахунку.  Півзахисник ковалівського клубу Ільїн вдало обіграв захисника донеччан і реалізував вихід віч-на-віч із Різником. Голкіпер міг урятувати Шахтар, але після його дотику м'яч все одно залетів у ворота.

Далі підопічні Пушича перехопили ініціативу, але так і не змогли в першому таймі зрівняти рахунок. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Колоса.

Наставник Шахтаря зробив декілька замін одразу після 45-ти хвилин зустрічі. І саме гравець, який з'явився на полі в другому таймі зрівняв рахунок. Кевін скористався своєю можливістю та чудово реалізував момент. Відзначимо, що бразилець забив дебютний м'яч за донеччан.

Вдруге відзначитися Шахтарю допоміг стандарт. Після подачі від Зубкова на дальній стійці класно зіграв Траоре, який в один дотик замкнув навісну передачу.

В кінцівці матчу Кевін оформив дубль. Вінгер продемонстрував свою техніку та витримавши паузу елегантно відправив м'яч у ворота Колоса. А в компенсований час ковалівці забили другий гол після кутового. Траоре не зміг вибити м'яч з лінії воріт і записав на свій рахунок ще й автогол.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу Шахтаря із рахунком 3:2.

▶️Переглянути відео голів матчу Шахтар - Колос можна в телеграм-каналі FanDay

Українська Прем'єр-ліга, 20-й тур

Шахтар - Колос - 3:2

Голи: Кевін, 50, 88, Траоре, 65 - Ільїн, 8, Траоре (аг), 90+5

• Після цього матчу Шахтар має у своєму активі 40 очок та посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Колос заробив 24 бали та знаходиться на восьмій сходинці.
  • В наступному турі донеччани прийматимуть Минай (12.03), а ковалівці поїдуть в гості до Кривбасу (16.03).