ЛНЗ та Металіст 1925 зіграли внічию у матчі з двома пенальті: команда Скрипника 1925 знову без перемоги

Переглядів 323
Олів'є Тіль та Вадим Червак. Фото: УПЛ
У другому п’ятничному поєдинку 20-го туру української Прем’єр-ліги харківський Металіст 1925 та черкаський ЛНЗ сильнішого не виявили, завершивши гру результативною нічиєю (1:1).
  • Безпрограшна гостьова серія ЛНЗ в Українській Прем'єр-лізі триває п'ять матчів поспіль: три перемоги та дві нічиї.
  • Пропускна клубна рекордна серія Металіста 1925 в чемпіонаті триває 13 ігор – 30 голів.

Віктор Скрипник нарешті здобув перший бал на чолі Металіста 1925. Однак, зважаючи на амбіції тренера-максималіста, він стовідсотково незадоволений таким початком кар’єри у харківському клубі.

У грі проти ЛНЗ жовто-сині виглядали куди цікавіше і особливо у першому таймі більше володіли ініціативою, але перевтілити свою статистичну перевагу у контролі м’яча, ударах в площину та кутових у бодай один гол так і не зуміли.

Жваво розпочали підопічні Скрипника і тайм номер два. Непогані нагоди нарешті пробити Пенькова мали Імереков та Гармаш, але Герман потяг і удар головою Максима, і дальній постріл Дениса.

Натомість підопічні Олега Дулуба свого шансу дочекалися, нехай і допоміг їм в цьому Імереков, який заблокував удар рукою. Сергій Задиран момент із влучанням бачив, тож не сумніваючись вказав на одинадцять метрів, а удар з точки чітко виконав наддосвідчений Сергій Рибалка.

І той таки Рибалка зіпсував свято і собі, і своїм партнерам по команді, бо за десять хвилин після свого голу «привіз» пенальті у ворота Металіста 1925. Сергій зіграв рукою у своєму штрафному, а точніше блокував кінцівкою удар.

Владлен Юрченко з позначки не схибив та врятував нічию для харків'ян і Віктора Скрипника від додаткової мігрені.

Україна. Прем’єр-ліга, 20-й тур

Металіст-1925 – ЛНЗ 1:1 (0:0)

Голи: Юрченко, 85, пен. – Рибалка, 75, пен.

• Після поділу очок в Києві Металіст 1925 та ЛНЗ своє розташування у турнірній таблиці УПЛ синхронно покращили, піднявшись на сходинку догори: на 13-ту та дев'яту позиції відповідно.
  • У наступному турі команда Віктора Скрипника на формально домашньому полі прийматиме львівський Рух. Поєдинок у Києві заплановано на 16 березня. Початок гри о 13:00.
  • Підопічні Олега Дулуба у турі номер 21 вдома прийматимуть Дніпро-1. Гру заплановано на 12 березня. Матч розпочнеться о 13:00.