Рух зробив подарунок Динамо, Шахтарю та Кривбасу: львів’яни у багатостраждальному матчі УПЛ обіграли Дніпро-1

Переглядів 14767
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
7 голосів
Олександр Філіппов та Богдан Слюбик. Фото: СК Дніпро-1
У першому п’ятничному поєдинку 20-го туру української Прем’єр-ліги Дніпро-1 вдома з мінімальним рахунком поступився львівському Руху (0:1). Все вирішив автогол Едуарда Сарапія.

Після зимової паузи Дніпро-1 продовжує лихоманити. Команда Юрія Максимова зіграла внічию з головним аутсайдером першості Минаєм (1:1), з мінімальним рахунком ледь зуміла переграти Оболонь (1:0) й от – недорахувалася дорогоцінних очків у поєдинку проти Руха.

Розпочалася гра у Дніпрі вчасно, що зважаючи на постійні обстріли міста росіянами вже добре, але старт видався дуже недобрим для господарів.

Після подачі з кутового у виконанні Фреді Плюмейна Денис Підгурський випередив у боротьбі Едуарда Сарапія, поціливши йому в обличчя, від якого м’яч по-зрадницьки перетнув лінію воріт.

▶️ Відео голу матчу Дніпро-1 – Рух дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Внаслідок загрози ракетного обстрілу початок другого тайму затягнувся на понад 30 хвилин, потім гру зупиняли ще двічі: на 68-й і на 80-й хвилинах.

Зважаючи на такий рваний темп, говорити про дійсно яскраву гру, не доводиться. Дніпряну майже увесь другий тайм тиснули на ворота львів'ян, але всі їх спроби були марними.

Україна. Прем’єр-ліга, 20-й тур

Дніпро-1 – Рух 0:1 (0:1)

Гол: Сарапій, 6, автогол.

• Після поразки від Руха Дніпро-1 продовжує займати перший рядок у турнірній таблиці УПЛ, але відрив від Шахтаря, який вже піднявся на другий щабель, складає лише очко. При цьому «гірники» мають ще три гри в запасі.
  • Рух, дякуючи трьом очкам у Дніпрі, піднявся на п'яту позицію. У доробку львів'ян 33 залікові бали.
  • У наступному турі команда Юрія Максимова на виїзді зіграє проти ЛНЗ. Поєдинок у Черкасах заплановано на 12 березня. Початок гри о 13:00.
  • Підопічні Віталія Пономарьова у турі номер 21 на виїзді поміряються силами з харківським Металістом 1925. Гру заплановано на 16 березня. Матч розпочнеться о 13:00.