«Деякі військові навіть не знають, що продовжується УПЛ»: Бущан повернувся з фронту та поділився враженнями

Переглядів 336
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Деякі військові навіть не знають, що продовжується УПЛ»: Бущан повернувся з фронту та поділився враженнями
Геогрій Бущан. Фото: ФК Динамо Київ
Голкіпер київського Динамо та національної збірної України Георгій Бущан відвідав українських військових, які на передовій захищають нашу батьківщину.

Голкіпер київського Динамо Бущан подякував екс-гравцю киян Михалику за можливість відвідати фронт. Також кіпер поділився своїми емоціями від поїздки.

«Дякую Тарасу Михалику, що запросив мене з'їздити з ним на передову. Він давно мене запрошував, але в мене то часу не було, то ще щось. Знаєте, емоції... Для мене важливо було з'їздити туди. Побачити всі. Вони були в хорошому настрої... Мені було дуже приємно, що мене так зустрічали... Думаю, це було взаємно».

Також Бущан заявив, що наші військові навіть не знають, що зараз проходить УПЛ. Він подякував нашим захисникам.

«Вони всі втомилися, змучені, але незламні. Як і всі наші люди. Нас зламати, мабуть, уже неможливо. Деякі хлопці навіть не знають, що у нас чемпіонат України триває. Вони там по 10 місяців деякі. 

І більшість хлопців навіть не їздять у відпустку. Тому що приїжджають до мирного міста – тут усе спокійно. І після цього повертатись назад важко. По 9-10 місяців там. Військовий підходить і запитує «Там взагалі якийсь чемпіонат є?» Я кажу «Завдяки вам є!», — заявив Бущан.

Нагадаємо, що Михалик виступав за Динамо з 2006 до 2013 року. Сумарно він провів за Динамо 194 матчі у всіх турнірах та забив 14 голів. У складі киян він виграв сімох трофеїв.

Бущан цього сезону відіграв за Динамо в 13 матчах і пропустив 17 голів.