«Димінський знищив мене, як тренера»: Кучеров згадав скандальний епізод за участю екс-президента Карпат

Переглядів 343
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Димінський знищив мене, як тренера»: Кучеров згадав скандальний епізод за участю екс-президента Карпат
Петро Димінський. Фото: Google
Колишній тренер Карпат Павло Кучеров розповів багато цікавого про внутрішню кухню команди, і не тільки. Він згадав неприємну ситуацію в одному із матчів УПЛ.

Колишній тренер Кучеров згадав, як після провального першого тайму Карпат стався інцидент за участю Димінського

«Відразу згадується неприємна історія, коли ми грали з Оболонню у Прем'єр-лізі. Це був перший матч, коли я випустив Еріка. Нас Оболонь у першому таймі так відвозила, що земля горіла. Ерік та Ілля Михалєв геть-чисто провалили першу половину зустрічі».

Також Кучеров зазначив, що одне рішення Димінського просто знищило команду та тренера.

«У перерві я заходжу в роздягальню та бачу, що Федецький уже знімає бутси та збирається кидати в Еріка. Я говорю: «Спокійно, я їх поміняю». Ерік і Михалєв починають роздягатися. Тут у роздягальню заходить Димінський зі своєю охороною та повертає їх до складу. Своїм рішенням він просто вбив команду та знищив мене, як тренера», — заявив Кучеров в ексклюзивному інтерв’ю для Fanday.net.

Нагадаємо, що Кучеров вже довгий час живе та працює у Нідерландах. Однак у 2011-2012 роках у його кар'єрі був український період – він несподівано очолив проблемні Карпати, де зіткнувся з одіозним президентом Димінським.