Динамо допомогло українським військовим: кияни профінансували закупівлю дронів та систем зв'язку Starlink

Переглядів 980
Дмитро Котков Дмитро Котков
1 голос
Динамо допомогло українським військовим: кияни профінансували закупівлю дронів та систем зв'язку Starlink
Динамо Київ. Фото: Динамо Київ
Київське Динамо надало благодійну допомогу у вигляді дронів MAVIC3 та систем зв’язку Starlink, які вкрай необхідні на передовій для успішного виконання поставлених завдань.

Футбольний клуб Динамо продовжує щодня боротися єдиним фронтом з усією країною проти російських загарбників, предметно закриваючи потреби Збройних сил України, зокрема окремих військових частин, бойових підрозділів та територіальних громад, повідомляє офіційний сайт «біло-синіх».

«Чергової адресної допомоги потребувала військова частина А7301, бойові частини якої виконують завдання по захисту й обороні на сході нашої країни, приймаючи безпосередню участь у звільненні від російських загарбників населених пунктів у Луганській та Донецькій областях», – значиться на сайті київського клубу.

Командир військової частини підполковник Шепетін звернувся до президента Динамо Ігоря Суркіса з проханням у разі можливості надати благодійну допомогу частині у вигляді дронів MAVIC3 та систем зв’язку Starlink, які вкрай необхідні на передовій для успішного виконання поставлених завдань.

Футбольний клуб Динамо відреагував на звернення військових. Купівля необхідного обладнання було профінансована, і воно найближчим часом надійде до розпорядження військової частини.