Динамо хотіло купити Довбика: стали відомі деталі потенційного трансферу

Переглядів 12140
Дмитро Котков Дмитро Котков
3 голоси
Динамо хотіло купити Довбика: стали відомі деталі потенційного трансферу
Артем Довбик. Фото: Google
Київське Динамо хоче підсилити позицію форварда, а тому підшукує різні варіанти. Одним з таких був нападник Дніпра-1 Артем Довбик, який бачить себе в європейському топ-чемпіонаті.

Український журналіст Ігор Бурбас повідомив про те, що Динамо Київ намагалося придбати у Дніпра-1 форварда Артема Довбика, але столичний гранд не готовий задовольнити фінансові апетити дніпрян.

«В кінці грудня клуб повертався до пріорітної кандидатури в особі Артема Довбика. На цей трансфер могли виділити не більше чотирьох мільйонів євро. Тому розмови з Дніпром-1 закінчились ще до офіційної пропозиції», – написав Ігор Бурбас у себе в телеграм-каналі. 

Також, за словами журналіста, сам Довбик хоче перейти в клуб, який виступає в топовому чемпіонаті.

«Не горів бажанням і сам гравець. Наступним своїм кроком Довбик бачить переїзд в топ-чемпіонат. Більше в Україні варіантів у Динамо не залишилося, пошуки форварда продовжились за кордоном», – додав Бурбас.

Після першої частини сезону київське Динамо, як і донецький Шахтар має 30 очок в активі. Команди ділять друге-третє місця в турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від Дніпра-1 на п’ять балів.

X