Динамо на характері здолало Ворсклу: вольова перемога «біло-синіх» у Полтаві

Переглядів 897
Динамо здобуло вольову перемогу у заключному поєдинку 24 туру УПЛ, який було зіграно посеред тижня. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

В стартові 15 хвилин Ворскла відкрила рахунок у протистоянні – Кане передачею знайшов Степанюка, який по центру увірвався до штрафного суперника та вразив лівий нижній кут воріт Нещерета. За кілька хвилин полтавці могли подвоїти перевагу в рахунку, якби голкіпер Динамо не потягнув удар Сефері під поперечку.

Динамо знайшло свій момент на 24-й хвилині, коли швидкий випад на ворота Ворскли увінчався дальнім пострілом Владислава Ваната, який зненацька заскочив голкіпера Ворскли Павла Ісенка. Гол з дальньої відстані допоміг Динамо відновити паритет на табло.

Перед самою перервою Ворскла змарнувала вбивчий момент – Олійник не зміг відгукнутися на простріл Кане, м'яч потрапив до Скляра, але він не зміг зорієнтуватися вчасно в епізоді

Хайлайти матчу Ворскла  Динамо дивіться за цим посиланням.

На старті другого тайму Динамо вийшло вперед завдяки голу Беніто на 47-й хвилині.  Перший удар динамівця Ісенко відбив, але нігерієць дограв епізод до кінця. Майже в наступній атаці Динамо могло збільшити перевагу, але Ванат пробив прямо у воротаря Ворскли.

Ворсклі вдалося відсунути гру від власних воріт, як наприкінці поєдинку пролунала сирена повітряної тривоги, яка призупинила гру на 40 хвилин.

В час, що залишився, рахунок залишився незмінним. Динамо під керівництвом Олександра Шовковського видає безпрограшну серію в трьох останніх зустрічах.