Динамо отримало нового суперника на зборах: кияни зіграють з румунським Рапідом

Переглядів 93
Аватар Володимир Варуха Володимир Варуха
0 голосів
Динамо отримало нового суперника на зборах: кияни зіграють з румунським Рапідом
Гравці Динамо. Фото: ФК Динамо (Київ)
Київське Динамо Київ визначилося з черговим суперником на літніх тренувальних зборах в Австрії. «Біло-сині» зіграють проти Рапіда.

Київське Динамо, яке зараз очолює Ігор Костюк проведе контрольний матч проти Рапіда Бухарест на тренувальних зборах у Австрії. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Спаринг між командами запланований на 2 липня. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за київським часом. Матч відбудеться на стадіоні HF-Stadion у австрійському Бад-Вімсбаху.

Румунська команда закінчила сезон 2025/26 на п’ятому місці в національному чемпіонаті та не змогла пробитися до єврокубків.

Окрім Рапіда, Динамо зіграє з Вєчиста Краків, БВ Лінц та ЛАСКом.

  • 24 червня кияни перемогли на зборах словацьку Жиліну з рахунком 5:1.
  • Наступний матч Динамо проведе 28 червня. Кияни зіграють проти Вєчиста Краків.
  • 9 липня кияни зіграють у кваліфікації Ліги Європи проти Університаті Клуж.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри