Динамо отримало нового суперника на зборах: кияни зіграють з румунським Рапідом
Київське Динамо Київ визначилося з черговим суперником на літніх тренувальних зборах в Австрії. «Біло-сині» зіграють проти Рапіда.
Київське Динамо, яке зараз очолює Ігор Костюк проведе контрольний матч проти Рапіда Бухарест на тренувальних зборах у Австрії. Про це повідомляє пресслужба клубу.
Спаринг між командами запланований на 2 липня. Стартовий свисток пролунає о 18:00 за київським часом. Матч відбудеться на стадіоні HF-Stadion у австрійському Бад-Вімсбаху.
Румунська команда закінчила сезон 2025/26 на п’ятому місці в національному чемпіонаті та не змогла пробитися до єврокубків.
Окрім Рапіда, Динамо зіграє з Вєчиста Краків, БВ Лінц та ЛАСКом.
- 24 червня кияни перемогли на зборах словацьку Жиліну з рахунком 5:1.
- Наступний матч Динамо проведе 28 червня. Кияни зіграють проти Вєчиста Краків.
- 9 липня кияни зіграють у кваліфікації Ліги Європи проти Університаті Клуж.