Динамо поступилося Марибору в спарингу: екс-одноклубник Малиновського познущався з команди Луческу

Переглядів 440
ФК Динамо. Фото: УПЛ
Динамо в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині не знає смаку перемог у новому році, поступившись в другому спарингу поспіль Марибору.

Цього разу Динамо програло чемпіону Словенії з рахунком 0:2. Словенці змогли двічі вразити ворота українського гранда. На 49-й хвилині Альяж Антолін розмочив рахунок, а вже за кілька хвилин Динамо змарнувало шанс зрівняти рахунок, якби Владислав Ванат реалізував пенальті.

Інтрига в матчі зберігалася до 89-ї хвилини, аж поки екс-зірка Аталанти Йосип Іличич не накрутив кількох суперників та зробив все, щоб Іван Брнич вдруге розписався у воротах Динамо, встановивши підсумковий рахунок в зустрічі.

Свій наступний контрольний матч Динамо проведе у вівторок, 31 січня проти Аустрії Лустенау.

Динамо пішло на перерву третьою командою УПЛ, маючи 30 очок після 15 турів. Друга частина сезону відновиться на початку березня.