Динамо розгромно виграло у Колоса: Шапаренко відзначився асистом, а Бущан не пропустив

Переглядів 3369
Динамо святкує гол у ворота Колоса. Фото: Динамо
Київське Динамо виграло на виїзді у ковалівського Колоса з рахунком 3:0, завдяки автоголу Євгена Волинця та точним ударам Олександра Андрієвського і Назара Волошина.

24 травня в рамках 28 туру УПЛ зустрілися між собою ковалівський Колос та київське Динамо.

За Динамо вперше після відновлення від травми зіграв воротар Георгій Бущан. Також в заявку на поєдинок потрапив Микола Шапаренко, який відновився від серйозного пошкодження.

Початок матчу був відкладений через повітряну тривогу. Команди розпочали зустріч пізніше запланованих 13:00.

Кияни вийшли вперед на дев'ятій хвилині поєдинку. Нападник киян Кахім Перріс запресингував воротаря ковалівців Євгена Волинця, який в підсумку в курйозному стилі відправив м'яч у свої ворота. Динамівці виграли перший тайм з рахунком 1:0.

У другій половині зустрічі на 68 хвилині Олександр Андрієвський після асисту Перріса своїм голом подвоїв перевагу киян. І одразу замість автора забитого м’яча на поле вийшов Микола Шапаренко, який вперше за довгий час зіграв за столичну команду. І вже на 90+3 хвилині Шапаренко зробив асист на Назара Волошина, який також вийшов на заміну.

В підсумку динамівці виграли зустріч з рахунком 3:0.