Динамо розтрощило земляків Луческу: Супряга та Беніто нарешті нагадали про себе в спарингу

Переглядів 2239
Тренування Динамо. Фото: Динамо
Динамо здобуло першу перемогу в рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Спаринг-партнером команди Мірчі Луческу виступив Уніря Деж.

У четвертому матчі на зборі в Туреччині команда Мірчі Луческу грала проти Унірі Деж із другого румунського дивізіону. Кияни були сповнені рішучості перервати низку невдалих результатів, що вилилося у п'ять забитих голів.

У складі Динамо дублем відзначився Беніто, а ще по м'ячу додали до свого активу, Олександр Тимчик, Владислав Ванат та Владислав Супряга. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок – 5:1.

Зауважимо, що Динамо поки не вдавалося перемогти у товариських матчах на тренувальному зборі. До цього кияни провели три спаринги:

• Рапід – Динамо (4:0);
  • Марібор – Динамо (2:0);
  • Динамо – Аустрія Лустенау (2:2).

6 лютого Динамо проведе наступний контрольний поєдинок проти албанської Шкендії.

Динамо пішло на перерву третьою командою УПЛ, маючи 30 очок після 15 турів. Друга частина сезону відновиться на початку березня.