«Динамо та Шахтар цікавляться ними»: джерело повідомило про трансферні цілі грандів українського футболу

Переглядів 2581
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Динамо та Шахтар цікавляться ними»: джерело повідомило про трансферні цілі грандів українського футболу
Марко Сапуга. Фото: ФК Рух
Відомий журналіст Ігор Циганик у своїй авторській передачі розповів цікаву інформацію щодо зацікавленості Динамо та Шахтаря до молодих гравців львівського Руха.

Журналіст Ігор Циганик у своїй авторській програмі «Циганик LIVE» прокоментував інформацію про інтерес Динамо до трьох гравців Руху – Марка Сапуги, Віталія Романа та одного із захисників Дениса Слюсара чи Богдана Слюбика.

«Там Динамо цікавиться, Шахтар цікавиться. Наскільки я розумію, що Рух хоче серйозних грошей за цих футболістів. Там, на мою думку, за Сапугу п’ять чи шість мільйонів… Тобто це вже питання до самого Руху, наскільки вони готові попускатися. 

Зараз за такі гроші за молодих футболістів… Хоча, знову ж таки, за Різника заплатили три, то чому за Супугу не можна заплатити шість мільйонів?»

Циганик також розповів про умови, які пропонує Динамо, коли зверталося по цих футболістів до львівського Руха.

«Динамо так само хотіло б цих футболістів. Вони пропонують там, наскільки я розумію, варіант, мовляв, ми їх заберемо до себе, розкрутимо, засвітимо, потім продамо і гроші поділимо на двох. 

Але це не задовольняє Рух, ніякі схеми. Тобто повноцінний трансфер, серйозні гроші, і тоді можна буде про щось говорити. На сьогоднішній момент в Руха вважають, що ці футболісти можуть зрости до рівня національної збірної України, а можливо і до серйозніших висот», — заявив Циганик.

Нагадаємо, що сьогодні Рух-U19 зіграє свій матч в 1/8 фіналу Молодіжної ліги УЄФА проти Мілану.

Після першої половини сезону Рух з 14 очками в активі іде на 12 місці в турнірній таблиці УПЛ. 5 березня команда Леоніда Кучука відновить сезон виїзним поєдинком із харківським Металістом.