Динамо в меншості не змогло обіграти Колос: команда Луческу більше не лідер УПЛ з трьома матчами у запасі

Переглядів 5015
Максим Дячук та Антон Салабай. Фото: УПЛ
В поєдинку 12-го туру української Прем'єр-ліги київське Динамо не змогло перевати двоматчеву серію без перемог, зігравши на виїзді в результативну нічию з ковалівським Колосом (1:1).

Зважаючи на те, що в останніх поєдинках успішніх матчах команді Мірчі Луческу перемогти невдавалося, то поєдинок проти Колоса кияни розпочали доволі жваво.

Бліцкригу не вийшло, але гол Тимчика після затяжної комбінаційної атаки, перший для Олександра в цьому сезоні, на 19-й хвилині, вийшов доволі швидким.

Але розвинути успіх киянам не вдалося, а по перерві Колос відповів точним ударом Валерія Лучкевича, який відмінно спіймав передачу від Вадима Мілька.

Здавалося б Динамо мало після такого ляпаса зібратись, але… Фактично вирок своїм партнерам по команді підписав Ванат: Владислав картинно впав біля штрафної і отримав другу жовту.

▶️ Відео голів матчу Колос – Динамо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

В меншості Динамо забити не змогло. Зрештою, як і Колос в більшості – розійшлися миром.

Відзначимо, що до цього поєдинку кияни могли вийти у лідери УПЛ, якщо б перемогли у всіх чотирьох матчах, які були у них у запасі. Однак, нічия з Колосом не дозволить команді Луческу наздогнати Кривбас – три гри та дев’ять очок у разі перемоги у всіх іграх дадуть столичному гранду 25 баллів, в той час, як у підопічних Вернидуба їх вже 26.

Україна. Прем'єр-ліга

12-й тур

Колос – Динамо 1:1 (0:1)

Гол: Лучкевич, 51 Тимчик, 19.

• Після нічиєї з Колосом Динамо має в активі 16 очок та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • В наступному турі кияни на власному полі приматимуть Шахтар. Поєдинок першого в цьому сезоні українського «класичного» заплановано на 3 листопада. Початок гри о 17:00.
  • Колос нині має також 16 залікових пунктів та перебуває на восьмому щаблі.
  • В 13-му турі команда Ярослава Вишняка поїде в Черкаси у гості до новачка УПЛ, місцевого ЛНЗ. Поєдинок заплановано на 4 листопада. Початок гри о 13:00.