Кривбас розгромив Дніпро-1, прервавши переможну серію Максимова: команда Вернидуба зміцнила лідерство в УПЛ

Переглядів 6669
В поєдинку 12-го туру української Прем'єр-ліги поточний лідер чемпіонату Кривбас на власному полі впевнено переміг Дніпро-1, обірвавши переможну серію команди Юрія Максимова.

Центральний поєдинок 12-го туру УПЛ через повітряну тривогу в Кривому розі розпочався на більше ніж годину пізніше запланованого часу, але очікування вартувало кожної хвилини, адже команди видали яскраву гру.

Вже на сьомій хвилині гол у власні ворота ледь не привіз Яків Кінарейкін: голкіпер Дніпра-1 пішов на перехоплення м’яча і пролетів повз нього, підсковзнувшись, однак кулястий ворота омину.  Якби Роман Дебелко мав задатки Валерія Борзова, він би м’яч наздогнав, але…

Між тим, не минуло й п’яти хвилин, як господарі поля вийшли вперед: Олег Кожушко чітко завершив стрімку атаку голом, після передачі Дениса Кузика.

Подвоїли свою перевагу підопічні Юрія Вернидуба ще до перерви: Кузик до асиса додав ще й розкішний гол, пальнувши з лівої у дальній верхний кут Дніпра-1 у стилі Андрія Ярмоленка

По перерви Кривбас дуже швидко довів різницю в рахунку до непристойної, звісно для Дніпра-1 непристойної. Другий гол до свого активу записав Кожушко, який замкнув простріл з правого флангу знову від Кузика.

▶️ Відео голів матчу Кривбас – Дніпро-1 дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Розмочити рахунок мав відмінну нагоду Богдан Леднєв, але півзахисник Дніпра-1 на 86-й хвилині не зміг реалізувати пенальті, пробивши вище воріт.

Таким чином, п'ятиматчева переможна серія Дніпра-1, за час якої хлопці Максимова обіграли зокрема Ворсклу (3:2) та Динамо (1:0), обірвалася в Кривому Розі.

Україна. Прем'єр-ліга

12-й тур

Кривбас – Дніпро-1 3:0 (2:0)

Голи: Кожушко, 11, 51, Кузик, 41.

• Після перемоги над Дніпром-1 Кривбас продовжує утримувати першу сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги. Наразі в команди Юрія Вернидуба 26 очок. Відрив від Полісся, яке йде другим, складає чотири очки.
  • В наступному турі Кривбас зіграє на виїзді саме з Поліссям. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 15:00.
  • Дніпро-1 наразі має 21 заліковий пункт і перебуває на четвертому щаблі.
  • В 13-му турі команда Юрія Максимова вдома прийматиме Олександрію. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 17:00.
  • Посеред тижня, 1 листопада, Дніпро-1 у Львові зіграє відкладеним матч 5-го туру проти місцевого Руха. Поєдинок розпочнеться о 18:00.