Дніпро-1 обіграв Динамо та обійшов киян у турнірній таблиці УПЛ: команда Луческу програла у другому матчі поспіль

Переглядів 13462
Динамо – Дніпро-1. Фото: УПЛ
В заключому та центральному поєдинку одинадцятого туру української Прем'єр-ліги київське Динамо без Андрія Ярмоленка мінімально програло Дніпру-1 (0:1).

Київське Динамо продовжує випробовувати нерви своїх вболівальників на міцність. Хоча в більшості фанатів біло-синіх вони вже давно і надовго підірвані до такого стану, що дивитися матчі улюбленого клубу без валідолу нереально.

В матчі проти Дніпра-1 кияни пропустили вже на 13 хвилині і шукати тут містику не потрібно. Все набагато простіше – нині захист Динамо, то натуральне решето.

Атаку в три паси завершив Олексій Гуцуляк. Костянтин Вівчаренко і Денис Попов просто спостерігали, як гравець Дніпра-1 пошив їх в дурні та відправив м’яч у сітку воріт Георгія Бущана.

А що робив Олександр Сирота, взагалі окреме питання. Здається ще не було ні одного матчу де б 23-річних захисник не помилявся, але Мірча Луческу вперто ставить його в основу...

До перерви єдиним шансом киян зрівняти рахунок було пенальті, яке на 31 хвилині гри головний арбітр Віктор Копієвський ставити за гру рукою Олександра Філіппова не захотів.

По перерві Динамо намагалося відігратись і проводило атаку за атакою на ворота Євгена Волинця, але жодна з них так і не увінчалася голом.

▶️ Відео голу Олексія Гуцуляка у ворота Динамо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем'єр-ліга, 11-й тур

Динамо – Дніпро-1 0:1 (0:1)

Гол: Гуцуляк, 13

• Після поразки від Дніпра-1  Динамо має в активі 15 очок та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Дніпряни наразі йдуть шостими, маючи 18 очок в доробку.
  • В 12-му турі Динамо зіграє на виїзді проти ковалівського Колоса. Поєдинок має відбутися 28 жовтня. Початок гри о 15:00.
  • Дніпро-1 у наступному турі УПЛ на виїзді зіграє проти лідера чемпіонату Кривбасу. Поєдинок заплановано на 28 жовтня. Початок гри о 13:00.
  • Серед тижня команда Юрія Максимова зіграє в Полтаві перенесений поєдинок першого туру проти Ворскли. Матч заплановано на 25 жовтня. Початок гри о 15:00.