Динамо виграло столичне дербі в УПЛ: Ярмоленко забив переможний гол і показав своє ставлення до його критиків

Переглядів 129
Аватар Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
1 голос
Динамо виграло столичне дербі в УПЛ: Ярмоленко забив переможний гол і показав своє ставлення до його критиків
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Динамо
Київське Динамо на своєму домашньому полі здобуло перемогу над земляками з Лівого Берега в 23-му турі української Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

Динамо обіграло Лівий Берег на домашньому стадіоні в 23-му турі УПЛ. Гра завершилася з рахунком 2:0.

На 44-й хвилині вінгер динамівців Андрій Ярмоленко відгукнувся на скидку форварда Владислава Ваната в район одинадцятиметрової позначки і вивів вперед свою команду ударом з правої ноги в нижній кут.

Гравець оригінально відсвяткував забитий м'яч, тим самим відповівши на критику на його адресу, щодо його поважного віку (35 років).

▶️ Відео святкування Ярмоленка і голів матчу

На 47-й хвилині хавбек Микола Шапаренко завершив швидку атаку господарів, опинившись першим на добиванні.

Україна. Прем'єр-ліга, 23-й тур

Динамо – Лівий Берег – 2:0 (1:0)

Голи: Ярмоленко, 44, Шапаренко, 47

  • Динамо наразі продовжує лідирувати в чемпіонаті з 57 очками в 23 матчах.
  • Лівий Берег зараз розташувався на 11-й позиції з 22 балами в 22 зустрічах.
  • 12 квітня о 13:00 команда Олександра Шовковського на виїзді зіграє з криворізьким Кривбасом.
  • Підопічні Віталія Первака 13 квітня о 15:30 приймуть Колос з Ковалівки.