Динамо з голом Ваната розписало мирову в Туреччині: київська команда готується до другої половини сезону

Переглядів 1334
Ванат у матчі зі Шкендією. Фото: Динамо
Київське Динамо та північномакедонська Шкендія зіграли внічию 1:1. У другому таймі за українську команду голом відзначився 22-річний Владислав Ванат.

Дев'ятого лютого в рамках контрольного матчу зустрілися київське Динамо та північномакедонська Шкендія.

Перший тайм виграла балканська команда після голи Шали. На 60 хвилині у другій половині зустрічі Владислав Ванат зрівняв рахунок.

Голів більше не було, а тому поєдинок завершився внічию 1:1.

Контрольний матч. Туреччина

Динамо (Київ) - Шкендія - 1:1

Голи: Ванат, 60 - Шала, 26.

Попередження: Шапаренко, 24, Буяльський, 32, Бражко, 33, Волошин, 52 – Краснічі, 34, Тотре, 38

• Після першої половини сезону Динамо з 28 очками в активі посідає п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Наступний офіційний матч київська команда зіграє проти харківського Металіста 1925 (25.02).