Динамо завершило 2022 рік перемогою над Металістом: кияни за очками зрівнялися з Шахтарем

Переглядів 2099
Динамо – Металіст. Фото: Оксана Васильєва
Динамо в перенесеному матчі восьмого туру УПЛ проти Металіста покращило собі настрій перед відпусткою. Гра завершилася перемогою киян з рахунком 3:0.

На 20-й хвилині Віталій Буяльський відкрив рахунок ударом зі штрафного записав до свого активу десятий гол у цьому чемпіонаті, а за дев'ять хвилин Віталій асистував Ванату, який провів свій шостий гол у цьому сезоні.

В другому таймі Металісту вдалося зусиллями Олександра Каплієнка потурбувати Георгія Бущана, який відвів загрозу від власних воріт.

На 77-й хвилині Динамо збільшило перевагу в рахунку – Віктор Циганков знайшов у штрафному Томаша Кенджору, а той повернув м'яч на лідера «біло-синіх», зробивши рахунок 3:0. До закінчення гри цифри на табло залишилися незмінними.

Динамо завдяки перемозі над Металістом зимуватиме на третьому місці в турнірній таблиці УПЛ, маючи 30 очок. Металіст у першому колі фінішував десятим з доробком у 16 очок.