«Динамомашина команди»: Вацко назвав гравців команди Луческу, які його вразили у матчі проти Минаю

Переглядів 2862
Микола Шапаренко та Владислав Ванат. Колаж «Український футбол»
Відомий спортивний журналіст та коментатор Віктор Вацко поділився думкою про гру чотирьох футболістів киян — Георгія Бущана, Миколи Шапаренка, Владислава Ваната та Андрія Ярмоленка після матчу із Минаєм (4:1).

Вацко вважає, що Динамо стало сильніше цього сезону. Журналіст відзначив гру Шапаренка в матчі з Минаєм (4:1) та пояснив, чому гравець має суттєвий вплив на команду Луческу.

«Якщо говорити про посилення команди, порівняно з минулим сезоном. Бущан - можуть бути питання пропущеного голу, але він не бачив моменту удару, виручив у другому таймі.

Шапаренко – «динамомашина» команди Динамо, гнав команду вперед розганяючи атаки. Показав, що з ним і без нього – це дві команди».

Вацко похвалив Ярмоленка за його виступ у першому матчі після повернення до столичного гранда. Він відзначив сильні якості футболіста.

«Ярмоленко – навіть футболісти Минаю грали проти нього з колосальним пієтетом, дуже впевнено відіграв Андрій. Дуже грамотні рішення з м'ячем, небанальні рішення та величезне бажання на футбольному полі. Хоч Андрій і не забив, але справив чудове враження».

Вацко не оминув і Ваната, який відзначився першим дублем у футболці Динамо. Журналіст відзначив, що нападник вичавив максимум.

«Ну і нарешті Ванат – вийшов після дискваліфікації та за фактом, саме він вирішив долю матчу, забивши два м'ячі за три хвилини. І це при тому, що Динамо до цього і моментів не мало. Та й після дубля Ваната у Динамо з моментами не надто добре все складалося», — сказав Вацко у програмі «Вацко on air».

• Минулого сезону Шапаренко зіграв за Динамо лише у 12 матчах, адже півзахисник зазнав хрестоподібної зв'язки коліна.
  • У цих поєдинках хавбек записав до свого активу дві результативні передачі.
  • Загалом за киян Шапаренко провів 145 матчів, у яких забив 18 голів та віддав 16 асистів.
  • 33-річний Андрій Ярмоленко до повернення в Динамо цього літа, раніше виступав за столичний клуб в період з 2008 по 2017 роки.
  • У біло-синій футболці Ярмоленко до другого пришестя в Київ провів 340 матчів: 137 голів, 90 результативних передач.
  • Окрім Динамо Андрій також захищав кольори чернігівської Десни, Боруссії з Дортмунда, англійського Вест Гема та Аль-Айна з ОАЄ.
  • В другому турі УПЛ Динамо 5 серпня зіграє на виїзді проти Оболоні.