«Для чого було першим пунктом своєї програми ставити прозорість?»: Вацко звернувся до Шевченка

Переглядів 426
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Для чого було першим пунктом своєї програми ставити прозорість?»: Вацко звернувся до Шевченка
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
Журналіст та коментатор Віктор Вацко звернувся до президента Української асоціації футболу Андрія Шевченка з ініціативою звітування своєї роботи перед спільнотою.

Під час призначення нового голови УАФ Андрій Шевченко представив програму своєї команди, яка містила дев'ять пунктів. На першому місці в списку стояла прозорість.

Журналіст Віктор Вацко має пропозицію до президента організації, як можна втілити цей пункт до ювілею Шевченка на чолі УАФ.

«Я вболівальник я дуже хотів би, аби до такої круглої дати (100 днів роботи на чолі УАФ) Андрій Миколайович зібрав велику пресконференцію. Розповів журналістам про те, що встиг зробити, що робить прямо зараз, що планує зробити. Аби він послухав і почув думку журналістів, які ставили б йому питання».

Інакше Вацко вважає, що пункт Шевченка щодо прозорості має сумнівну перспективу реалізації.

«Думаю, що така пресконференція була б дуже цікавою та доречною. У протилежному випадку для чого тоді було першим пунктом своєї програми ставити прозорість? Тому чекаємо», – сказав журналіст в програмі ютуб-каналу «Вацко Live».

  • Шевченка було обрано новим головою УАФ на позачерговому звітно-виборчому Конгресі організації 25 січня, який відбувся в Києві.
  • Першим віцепрезидентом організації було обрано Павла Бойчука (юрист Шевченка), а віцепрезидентами – Сергія Реброва та Олександра Шевченка (голова Львівської асоціації футболу).