Дніпро-1 несподівано поступився Руху: Максимов назвав причини фіаско його команди в матчі УПЛ

Переглядів 1277
Юрій Максимов. Фото: СК Дніпро-1
Головний тренер Дніпра-1 Юрій Максимов підбив підсумки поєдинку 20-го туру УПЛ проти львівського Руха (0:1). Керманич спортклубівців вбачає однією з головний причин поразки пістійні вопітряні тривоги у Дніпрі.

Поєдинок 20-го туру української Прем'єр-ліги між Дніпром-1 та Рухом (0:1) тричі переривали через повітряну тривогу у Дніпрі. І саме це стало однією з причин невиразної гри місцевого СК, яка завершилася поразкою. Саме так вважає Юрій Максимов.

«Це вже другий такий матч, коли нам доводиться грати по три-чотири тайми або періоди. З Минаєм теж так було, коли тільки вийшли, розігрілися, а треба знову йти у роздягальню. У нас йде війна і ми під це можемо тільки підлаштовуватися.

У нас не одна перерва була, а чотири тайми зіграли. Треба було далі продовжувати грати, контролювали гру, а не вантажити вперед. Команді треба було вести свою гру», – сказав фахівець у коментарі пресслужбі Дніпра-1.

• Після поразки від Руха Дніпро-1 продовжує займати перший рядок у турнірній таблиці УПЛ, але відрив від Шахтарая, який вже піднявся на другий щабель, складає лише очко. При цьому «гірники» мають ще три гри в запасі.
  • У наступному турі команда Максимова на виїзді зіграє проти ЛНЗ. Поєдинок у Черкасах заплановано на 12 березня. Початок гри о 13:00.