Дніпро-1 обіграв Чорноморець: команда Максимова здобула ювілейну перемогу в УПЛ

Переглядів 256
Чорноморець - Дніпро-1. Фото: УПЛ
Сьогодні в рамках 30-го туру Української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець приймав у себе вдома Дніпро-1. Поєдинок між цими командами завершився перемогою гостей із рахунком 2:0.
  • Дніпро-1 здобув 30-ту гостьову перемогу в УПЛ.
  • Безнічийна серія Чорноморця триває в УПЛ 13 ігор: три перемоги та десять поразок.

У суботу, 25 травня, відбувся матч 30-го туру чемпіонату України між Чорноморцем та Дніпром-1.

У першому таймі яскравіше виглядали саме гості. Команда Юрія Максимова, активніше створювала моменти біля воріт суперника.

І це дало свої плоди вже у компенсований до першої половини час. Очеретько після пасу Адамюка зумів переграти голкіпера одеситів та вивів свою команду вперед.

У середині другого тайму дніпрянам вдалося подвоїти свою перевагу завдяки точному удару Третякова, який з'явився на полі на 58-й хвилині гри.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Дніпра-1 із рахунком 2:0.